Rukometašice Medicinara ostvarile su prvu pobedu u sezoni, pošto su u utakmici 20. kola Arkus lige savladale ekipu Železničara iz Inđije rezultatom 35:27.
Šapčanke su tokom čitavog meča igrale hrabro i borbeno, posebno u fazi odbrane, što im je donelo prednost koju su čuvale od početka do kraja susreta.
Ekipa koju predvodi trener Ljiljana Marković pokazala je raznovrsnost u napadu, a dobra igra nagrađena je aplauzima sa tribina.
Povratak Aleksandre Vasić doneo je novu energiju timu, dok je ekipu do pobede kapitenski predvodila Teodora Vasić.

Utakmica je imala i poseban emotivni značaj – na početku susreta na teren je izašla i prva generacija rukometašica Medicinara, obeleživši pet decenija od osnivanja kluba.
Sjajno rukometno veče u Šapcu završeno je zasluženim slavljem domaće ekipe i prvim bodovima u prvenstvu.
T. Ilić





