Na sinoćnoj utakmici Metaloplastike Elixir protiv ekipe Kikinde Grindex nagrađen je najvatreniji navijač plavih – Manojlo Ivković, koji punih 45 godina sa tribina bodri ekipu iz Šapca.
On je sa sa njima proputovao svet, u vreme kada je ova ekipa „harala“ Evropom, a ne propušta ni jednu utakmicu u Hali Zorka. Uz svoje „plave“ Manojlo je i kad se slavi, i kad ekipa izgubi.
Rukometni klub Metaloplastika Elixir je odlučio da mu se zahvali, te je Manojlo Ivković dobio dres sa svojim imenom i brojem 45, što označava broj godina koliko je on proveo na tribinama.

„Manojlo Ivković je navijač koji je uz plave već 45 godina. Ne postoji utakmica na kojoj njegovo srce nije na tribinama, niti meč koji može da prođe bez njegove podrške. Takvi ljudi su temelj kluba – oni koji decenijama žive za boje koje vole, koji svaki aplauz daju iskreno i svaki glas ostavljaju na tribinama. Hvala Vam za svaki glas, za svaki aplauz, za svu ljubav i vernost svih ovih godina“, poručili su iz RK Metaloplastika Elixir.

Brojna publika na ovom meču, pozdravila je porez kluba aplauzom, a Manojla nagradila ovacijama, baš onako kako i on navija za svoje „plave“ sa tribina.
Šabačke nvosti





