U Urgentnom prijemu Zdravstvenog centra Šabac juče je pregledano 186 pacijenata, a na bolničkom lečenju zadržano je 14.
U hirurškom prijemu pregledano je 68, dok su dva pacijenta hospitalizovana.
U saobraćajnoj nesreći lakše je povređena jedna osoba.
U internističkom prijemu pregledano je 118, a hospitalizovano 12 pacijenata.





