U Urgentnom prijemu Zdravstvenog centra Šabac juče je pregledano 217 pacijenata, a na bolničkom lečenju zadržano je šestoro.
U hirurškom prijemu pregledano je 84, dok su četiri pacijenta hospitalizovana.
U saobraćajnim nesrećama lakše su povređene dve, a u tuči jedna osoba.
U internističkom prijemu pregledano je 133, a hospitalizovano dvoje pacijenata.





