Zbog radova u TS Bogatić, u petak 24. aprila, u periodu od 08 do 10 časova, bez napona će biti potrošači u većem delu opštine Bogatić, najavljuju iz ED Šabac – poslovnice EPS u Bogatiću.
Snabdevanje će biti obezbeđeno jedino u selima koja se prenapajaju iz pravca Šapca – Uzveću, Glušcima, Metkoviću i Belotiću.
Ostali potrošači u navedenom terminu neće imati električnu energiju.
***Sve vesti pratite i na vašem mobilnom telefonu, instalirajte BESPLATNO android aplikaciju Šabačkih novosti i budite u toku sa svim dešavanjima u Šapcu i regionu! Aplikaciju možete preuzeti OVDE.





