Saopštenje Gradskog odbora SNS Šabac:
Gradski odbor Srpske napredne stranke Šabac saopštava da su današnji pompezno najavljivani skupovi za polazak u Beograd i višednevni pozivi Zbora, Demokratske stranke i sličnih, doživeli, kao što je i očekivano, potpuni debakl.
I pored agresivne kampanje, dramatičnih poziva i pokušaja da se stvori privid masovnosti, ispred Zorke je iz Šapca danas krenulo svega šest polupraznih automobila, dok se iz čitavog Mačvanskog okruga jedva okupilo pedesetak ljudi.
Građani su ponovo jasno pokazali šta misle o politici onih koji već mesecima pokušavaju da kroz galamu, dezinformacije i neprestano širenje tenzija dođu do političke pažnje koju na izborima ne mogu da dobiju.
Očigledno je da narod ne želi da sledi one čija se politika svodi na napade, blokade i pokušaje destabilizacije i da i dalje podržavaju rad, rezultate i politiku odgovornosti za koje su i glasali.
Mi ćemo nastaviti da radimo u interesu građana, bez obzira na neuspešne pokušaje političkih marginalaca da nas sabotiraju i da sebe predstave kao većinu.
Gradski odbor SNS Šabac





