Naslovna Politika Monarhisti Šabac: „Materijal za sednicu ponovo neispravan“
Politika

Monarhisti Šabac: „Materijal za sednicu ponovo neispravan“

Podeli
POKS
Podeli

STRATEŠKA PROCENA UTICAJA NA ŽIVOTNU SREDINU VODI NA GROBLJE

                 MONARHISTI – Pokret za Kraljevimu Srbiju Šabac smatra sramotnim što je ponovo, po ko zna   koji put, materijal za sednicu Skupštine grada neispravan i ponovo nije dostavljen odbornicima na vreme.

„ Ovi ljudi vode naš grad. Nesposobnost koju pokazuju ravna je, ako ne i veća od neznanja koje    poseduju. Na sve to, oni koji nisu bili sposobni da dostave materijal na vreme i u pravom obliku, kako ih obavezuje zakon, prešli su na elektronsku dostavu materijala za Skupštinu grada.“ izjavio je danas odbornik u SG i predsednik GrO MONARHISTA  Božidar Katić.

Evo kako to izgleda u praksi. Tačka 6. u dnevnom redu je : RAZMATRANJE I USVAJANJE PREDLOGA ODLUKE DA SE NE IZRAĐUJE STRATEŠKA PROCENA UTICAJA NA ŽIVOTNU SREDINU PLANA DETALJNE REGULACIJE „VARNA 1“ U VARNI, GRAD ŠABAC. Ali kada kliknete na nju na Portalu ePARLAMENT gde se zvanično nalazi materijal za sednice Skupštine gradadobijete : Odluku o izradi plana detaljne regulacije „Groblje“ u Mišaru, Grad Šab                                                                              

              MONARHISTI – Pokret za Kraljevinu Srbiju Šabac pita sugrađane da li neko zaista misli da  sa tim i takvim ljudima treba nešto raspravljati u nelegalnoj i nelegitimnoj Skupštini. I da to na njih utiče na bilo koji način, sem što im se tako daje legitimitet.

„O mnogo važnijim temama ćemo pričati do kraja nedelje, tačku po tačku. Ali čisto da shvate oni koji još nisu, sa kim imamo posla. Radi se o ljudima nesposobnim da od momenta preuzimanja vlasti, nelegalno i nelegitimno, pre 5 godina učine da bar materijal stiže u zakonskom roku i da lični na materijal za najviši predstavnički dom našeg Grada, a ne na puškice ponavljača u osnovnoj školi. Ovo pokazuje i jednu mnogo ozbiljniju stvar, a to je potpuna nezaiteresovanost lokalnih vlasti za Skupštinu grada. A to je jasna pruka da vlast ne stanuje tu, već se nalazi u rukama mafije. I toga treba da budemo svesni i tako treba i da se ponašamo i borimo.Samo ulica, samo protesti, samo borba. Neprestana..“ zaključio je Katić

Info služba MONARHISTI – Pokret za Kraljevinu Srbiju Šabac

11.5.2026. godine

Podeli
Povezane vesti

Novo lice Srbije Šabac: Obijene kancelarije – dokle više?

Saopštenje Gradskog odbora Novog lica Srbije Šabac: Gradski odbor Novo lice Srbije...

Dr Tatjana Marković Topalović: Poseta EXPU važnija od rezultata završnog maturskog u Srbiji

Lični stav narodne poslanice Dr Tatjane Marković Topalović: Po pravilu, država se...

Oglasili se Monarhisti nakon što su im obijene prostorije u Šapcu i ukraden hard disk

MONARHISTI – Pokret za Kraljevinu Srbiju saopštili su danas da su tokom...

Novo lice Srbije Šabac: Grušić „mesto jedinstva“? Za koga tačno?

Saopštenje gradskog odobra Novog lica Srbije Šabac: Dok se na bini pričaju...