Nekoliko minuta pre nego što se dogodila saobraćajna nezgoda na auto-putu Šabac – Ruma, jedan član viber grupe „Patrole 015“ napisao je stravično upozorenje:
„Autoput kod Šapca ka Rumi, čovek vozi u kontra smeru 130 na sat, pazite se! „Ford“ tamno-sive boje“, napisao je član jedne grupe na Vajberu koju je poslao oko 12.57 sati, a samo nekoliko minuta kasnije došlo je do stravičnoj sudara u kojem je učestvovalo ovo vozilo, a u kojem su poginule tri osobe.

Prema prvim informacijama, u nesreći su poginule tri osobe, dok je jedna osoba povređena, potvrđeno je Šabačkim novostima.
Danas oko 13 časova, na auto-putu Šabac – Ruma došlo je do teške saobraćajne nezgode u kojoj su učestvovala dva vozila.
Kako nezvanično saznajemo, do nesreće je došlo tako što se jedan automobil vozio u kontra smeru, te je tako došlo do direktnog sudara.
Šabačke novosti
***Sve vesti pratite i na vašem mobilnom telefonu, instalirajte BESPLATNO android aplikaciju Šabačkih novosti i budite u toku sa svim dešavanjima u Šapcu i regionu! Aplikaciju možete preuzeti OVDE.





