U bolnici u Sremskoj Mitrovici preminuo je mladić koji je povređen u saobraćajnoj nesreći na auto-putu Ruma – Šabac danas oko 13.00 časova, a u nesreći su na licu mesta stradale još tri osobe.
Kako Tanjug sazanje 25-godišnji mladić je nakon nesreće dovezen u Zdravstveni centar u Sremskoj Mitrovici, gde je, uprkos naporima lekara, podlegao povredama, sazanje Tanjug.
Još jedna osoba koje je povređena je prevezena u bolnicu u Šapcu.

Uzrok nesreće ulazak na auto-put u kontra smeru
Teška saobraćajna nesreća dogodila se danas oko 13 sati na autoputu Šabac-Ruma, kada je, kako se sumnja, vozač automobila marke „ford“ tamno sive boje vozio u kontra smeru brzinom 130 na sat!
Podsetimo, u saobraćajnoj nesreći je učestvovao i „golf“ crne boje.
***Sve vesti pratite i na vašem mobilnom telefonu, instalirajte BESPLATNO android aplikaciju Šabačkih novosti i budite u toku sa svim dešavanjima u Šapcu i regionu! Aplikaciju možete preuzeti OVDE.





