Predsednik Skupštine grada Šapca, Nemanja Pajić, čestitao je Kurban-bajram.
„Svim vernicima islamske veroispovesti koji prosavljaju Kurban-bajram, želim srećan praznik sa željom da ga provedu u dobrom zdravlju i miru sa svojim porodicama i komšijama.
Kurban-bajram nosi snažnu poruku solidarnosti, međusobnog poštovanja i zajedništva. Upravo nas ovaj praznik podseća na univerzalne vrednosti i brigu o bližnjima, koje su temelj svake zajednice, poručio je predsednik Skupštine grada Šapca Nemanja Pajić.





