Naslovna Društvo „Predivni Novi Sade, hvala vam“: Emotivan ulazak kolone iz zapadne Srbije, predvodi ih 16 traktora
Društvo

„Predivni Novi Sade, hvala vam“: Emotivan ulazak kolone iz zapadne Srbije, predvodi ih 16 traktora

Podeli
Podeli

Kolona studenata, građana i poljoprivrednika iz zapadne Srbije ušla je u Novi Sad, a svečano ih je dočekao veliki broj građana uz baklje, suze i zagrljaje.

Dugačka kolona pešaka i traktora koji na obeležavanje godišnjice od pada nadstrešnice dolaze iz zapadne Srbije upravo je ušla u Novi Sad.

Prethodnih danak ova kolona je krenula iz svih delova zapadne Srbije. Šabac, Bogatić, Valjevo, Loznica, Ruma, svi idu u srpsku Atinu da odaju počast nastradalima u padu nadstrešnice, za 16 žrtava.

Nepregledne kolone građana Novog Sada dočekuju ih na ulasku u ovaj grad sa mosta Slobode.

Jedna studentkinja zahvalila se svim Novosađanima.

„Predivni Novi Sade, hvala vam“, rekla je jedna devojka iz kolone.

Kamere su zabeležile i emotiven prizore suza radosnica i zagrljaja.

Podeli
Povezane vesti

ANEM ALARM: Napad na novinara i predsednika UO ANEM Verana Matića ispredSkupštine Srbije

Beograd, 18. jun 2026 – Sinoć oko 20 časova ispred Skupštine Srbije...

OGLASILA SE TOPLANA: Obustavlja se isporuka gasa u delovima Šapca

Saopštenje koje je objavljeno na sajtu JKP Toplana Šabac: Prema Programu održavanja...

BUKA UZNEMIRILA ŠAPČANE: Otkrivamo šta se noćas desilo na gasovodu u Kasarskim Livadama

Noćas, nešto nakon ponoći, veliki broj Šapčana čuo je buku, koja je...

Od danas do 21. juna pojačana kontrola vozača

Od danas do 21. juna u Srbiji će biti sprovedena akcija pojačane...