Naselje Koceljeva, ostalo je bez vode, saopšteno je iz JKP „Progres“ koje vrši vodosnabdevanjem stanovnike ove opštine. Kako navode, došlo je do havarije na cevovodu kod Svileuve, a ekipe su na terenu.
„Poštovani građani, zbog havarije na mreži i otežanog vodosnabdevanja, na celoj teritoriji Opštine Koceljeva, bili smo prinuđeni da u 11 časova isključimo naselje Koceljeva do daljnjeg. Naše ekipe su na terenu i rade na otklanjanju kvarova. Hvala na razumevanju“, navodi se u obaveštenju JKP „Peogres“ Koceljeva, koje potpisuje direktor Dragan Pantelić.

Tokom dana, građani Koceljeve su prijavljivali da voda nije za piće, već da im slavinama teče, zamućena, žuta voda.





