Vandali išarali fasade u centru Šapca: Na meti pozorište, Gimnazija i Osnovni sud.

Nepoznati vandali tokom noći sprejevima su oštetili više fasada u centru Šapca.

Osim privatnih objekata, na meti su se našle i zgrade Šabačkog pozorišta, Šabačke gimnazije, Osnovnog suda u Šapcu, kao i više objekata u samom centru grada. Grafiti su, prema svemu sudeći, ispisani tokom noći, a već jutros su na pojedinim mestima prekrečeni.
Šabac reporter





