„20. jubilarna Skupština Nacionalne alijanse za lokalni ekonomski razvoj (NALED) bila je prilika za osvrt na dosadašnje rezultate ostvarene u saradnji sa članovima i partnerima“, istakao je gradonačelnik Šapca dr Aleksandar Pajić.
-Uz najavu aktivnosti za naredni period i predstavljanje Sive knjige i Strateškog plana za period 2026-2030. godine sa fokusom na EU integracije, proglašen je i novi saziv upravnog i nadzornog odbora koji će u naredne četiri godine predviditi inicijative NALED-a za konkurentnu i održivu privredu.
Grad Šabac ostaje posvećen saradnji sa NALED-om. Nastavljamo da proširujemo strateško partnerstvo i stvaramo podsticajne uslove za privredu – dodao je gradonačelnik Šapca povodom događaja.





